Kampanie Social Media

Stworzymy angażujące treści dla fanów Twojej marki i zadbamy, aby dotarły do Twoich odbiorców. Wiemy jak internetowych fanów zamieniać w realnych klientów. W ramach naszej działalności dbamy o Twoją firmę w mediach społecznościowych, budując jej wizerunek i trwałe relacje z klientami.

Prowadzimy profile marek w dopasowanych do marki kanałach komunikacji, moderujemy społeczność, przeprowadzamy dyskusje, przez co budujemy zaangażowanie fanów w sieci, które następnie przekształcamy w działania zakupowe.

Tworzymy kampanie, które przynoszą efekty. Nasze grafiki przyciągają wzrok, a posty angażują użytkowników. Wierzymy, że dzięki połączeniu kreatywności i analitycznego sposobu myślenia osiągniemy sukces, a kampanie naszych Klientów podbiją serca internautów.

Dzięki naszym działaniom w mediach społecznościowych zdobędziesz większą liczbę fanów, zwiększysz ich lojalność i zaangażowanie, zbudujesz świadomość marki, dowiesz się, co użytkownicy myślą o Twoich produktach, co w konsekwencji spowoduje zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i usług.

KONTAKT

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas!

Kniaźnina 12 lok. 105
31-637 Kraków

+48 602 311 003

zespol@3-a.eu

Menu