Marketing szeptany

Kreujemy i umacniamy pozytywny wizerunek Twojego biznesu w Internecie. Zadbamy o to, aby o Twojej marce mówiono często i w pozytywnym kontekście.

Poprzez precyzyjne targetowanie, dostosowujemy język i sposób komunikacji w zależności od potrzeb danego klienta. Mobilizujemy społeczności internetowe i animujemy wątki w celu zwiększenia zaangażowania internautów do dyskusji na temat Twojej marki.

Marketing szeptany powoduje, że Twoja działalność zostaje zauważona w sieci, co przekłada się na poprawę Twojej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Użytkownicy sami rozpowszechniają reklamę, polecając sobie wzajemnie Twoją firmę, usługi lub produkty, dzięki czemu pozyskujesz nowych klientów. Nasze działania na forach internetowych powodują, że jesteś zawsze tam, gdzie polecają Twoją konkurencję.

Skuteczność marketingu szeptanego opiera się na pomyśle na kampanię oraz na zastosowaniu nieinwazyjnych dla odbiorcy metod promocji. Wiedza na temat swoich produktów jest kluczowa do podejmowania strategicznych działań marketingowych. Dzięki temu marketing szeptany jest skuteczną i tanią formą reklamy.

KONTAKT

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas!

Kniaźnina 12 lok. 105
31-637 Kraków

+48 602 311 003

zespol@3-a.eu

Menu