CONTENT MARKETING

 Content marketing jest obecnie uznawany za jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Odpowiedni content to taki, który jest częścią strategii marki, inspiruje do działania, podnosi konkurencyjność i przekłada się na wzrost sprzedaży.

Dlaczego content marketing jest ważny?

Zadaniem content marketingu jest tworzenie interesujących treści, które przyciągną uwagę odbiorcy i zbudują zainteresowanie konkretnej grupy docelowej. Jak pokazują liczne dane, content marketing jest obecnie uznawany za jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych- pozwala na uzyskanie trzykrotnie większej liczby konwersji w porównaniu do działań opierających się na tradycyjnym marketingu i  aż 82 proc. klientów, po zetknięciu się z treściami content marketingowymi bardziej pozytywnie postrzega daną firmę.

Budowa PR

null

Content marketing jest doskonałym narzędziem do budowania profesjonalnego wizerunku firmy. Pomożemy Ci stworzyć atrakcyjne treści, które wzbogacą wiedzę Twojego potencjalnego klienta, w wyniku czego chętnie skorzysta on z oferty Twojej firmy i będzie postrzegał  ją za eksperta w danej dziedzinie. Budowanie eksperckiego wizerunku jest szczególnie istotne w branżach, które są oparte na wiedzy i w których, tradycyjne oferty nie wystarczają do prezentacji wartości firmy.

Świadomość marki

null

Zbudujemy świadomość Twojej marki, pomożemy edukować kupujących, zdobyć uwagę liderów opinii i umocnić Twoją pozycję jako eksperta w branży. Dzięki naszym zabiegom zyskasz lojalność klientów opartej na stałej relacji i zaufaniu. Obecnie pisze dla nas ponad 50 renomowanych dziennikarzy,  a publikowane przez nas teksty ukazują się we wszystkich mediach w Polsce i za granicą, co daje Ci gwarancję, że przygotowane przez nas artykuły będą najwyższej jakości!

Linki do pozycjonowania

null

Wysokiej jakości content ma także ogromny potencjał  pozyskiwania użytkowników. Stworzymy dla Ciebie interesujący wpis na blogu, ciekawy artykuł, angażujący post na FB, które będą generować nie tylko ruch, ale i linki do Twojej strony.

Lata doświadczenia sprawiają, że tworzone przez nas treści są przemyślane w taki sposób, aby trafiały w gust potencjalnego klienta i tym samym zachęcały go do przekazania ich dalej.

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach

null

Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania musisz zatroszczyć się o wysokiej jakości content. Unikalne treści będą zajmowały wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Korzystając z naszych usług zyskasz wzrost widoczności w wyszukiwarkach, który bez wątpienia przełoży się na wzrost sprzedaży.
Warto pamiętać, że content marketing to strategia o długofalowym działaniu. Przygotowane przez nas treści, nie znikają tak, jak tradycyjne reklamy i będą stale generowały ruch w Twojej witrynie.

Jak działamy?

Strategia Content Marketingowa

null

Wieloletnie doświadczenie i wiele napisanych treści sprawiają, że przygotowane przez nas strategie content marketingowe sukcesywnie osiągają zamierzone efekty. Starannie opracowana strategia daje Ci pewność, że nasze działania są przemyślane i dostosowane do Twoich celów biznesowych. Przygotowane przez nas najwyższej jakości treści wygenerują ruch w Twojej witrynie, który przełożymy na konwersje. Chcesz wykorzystać potencjał możliwości jakie daje marketing treści do wzmocnienia sprzedaży Twoich produktów i usług – zaufaj ekspertom w obszarze Content Marketingu!

Tworzenie Contentu

null

Powierzając nam pisanie treści możesz skupić się na innych, istotnych dla Twojej firmy sprawach. Zlecając copywritting ekspertom zyskujesz pewność, że przygotowane dla Ciebie treści na stronę internetową, będą przyciągały uwagę odbiorców.

Tworzone przez nas treści są również odpowiednio zredagowane pod pozycjonowanie (SEO), dzięki czemu zyskasz wzrost pozycji Twojej firmy w wyszukiwarce.

Audyt Content Marketing

null

Bazując na naszym doświadczeniu prześwietlimy treści na Twojej stronie pod względem pozycjonowania i ocenimy, czy są pisane językiem korzyści.

Przeanalizujemy teksty Twojej konkurencji i w oparciu o tę ekspertyzę przygotujemy zestaw działań, dzięki którym zostawisz ją daleko z tyłu.

Obsługa Bloga

null

Prowadzenie firmowego bloga pozwala budować ekspercki wizerunek firmy, który przekłada się na wzrost zaufania potencjalnych klientów.

Przygotujemy dla Ciebie poprawne językowo, unikalne treści na bloga. Obecnie pisze dla nas ponad 50 renomowanych dziennikarzy z różnych branż, co daje Ci pewność, że przygotowane dla Ciebie teksty będą miały fachowy i profesjonalny charakter.

Wykorzystaj potencjał content marketingu do zdobycia lojalności i klientów i ciesz się wzrostem sprzedaży twoich produktów i usług!

Ile to kosztuje?

null

Zastanawiasz się, ile kosztuje kampania content marketingowa? Nie mamy dla Ciebie uniwersalnej odpowiedzi, ponieważ to zależy od tego, na jakie rozwiązania się zdecydujesz.

Zadzwoń, a nasi wykwalifikowani specjaliści przygotują spersonalizowaną pod Twoje potrzeby ofertę!

Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku!

ZAPYTAJ O OFERTĘ