TWORZENIE PROFESJONALNYCH TEKSTÓW

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne treści, które przyciągną odbiorców, czyli Twoich potencjalnych klientów. Projektujemy treści reklamowe tak, aby dla Ciebie zarabiały. My zajmiemy się tworzeniem i redakcją tekstów na każdy możliwy, wybrany przez Ciebie temat, Ty zwiększysz efektywność sprzedaży dzięki odpowiedniej treści związanej ze swoją branżą.

Dlaczego copywriting?

W ramach copywritingu tworzymy skuteczne treści marketingowe, które są przyjazne zarówno dla klientów, jak i dla wyszukiwarek. Stworzone przez nas unikalne treści zachęcają użytkowników do działania, poniosą pozycję Twojej strony  i pomogą Ci w realizacji celów, które stawiasz przed swoim biznesem. Nasz zespół stanowią niezwykle kreatywne i pełne pasji osoby, które nie tolerują nudnych, sztampowych schematów, dzięki czemu z ich pomocą Twoja marka wyróżni się w sieci!

Organiczny ruch

null

Inwestując w dobry jakościowo copywriting zwiększysz widoczność swojej strony internetowej w wyszukiwarkach. Dzięki temu uzyskasz ruch na swojej stronie, a angażujący i wartościowy content spowoduje, że zatrzymasz klienta na dłużej. Nasze zoptymalizowane treści sprawią, że Twoja strona osiągnie najwyższe pozycje w Google po to, aby Twój klient, wyszukując hasła powiązane z produktem czy usługą, którą oferujesz, trafił na Twoją ofertę!

Budowa zaufania

null

Regularnie tworząc i dystrybuując profesjonalne teksty, w niezwykle efektywny sposób budujesz świadomość swojej marki. Wartościowy content sprawi, że osoby odwiedzające Twoją stronę internetową zaczną odbierać Cię jako eksperta w branży, w której działasz. Wysokiej jakości copywritting pomoże Ci zbudować zaufanie i długotrwałą relację z Twoimi odbiorcami. Co bez wątpienia przełoży się na Twój zysk, ponieważ klienci wolą kupować od firm, które rozumieją ich potrzeby, są profesjonalne i kompetentne w swojej dziedzinie. Fachowy wizerunek Twojej marki sprawi, że automatycznie stanie się ona pierwszym wyborem klientów.

Wzrost przychodów

null

Nic skuteczniej nie napędza sprzedaży jak zaufanie odbiorców, a nic nie buduje zaufania w internecie tak skutecznie jak fachowy content! Dlatego copywriting to doskonały sposób na zdobywanie większej ilości klientów. Połączony z Content Marketingiem jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zwiększania zysków. Dzięki eksperckim treściom przyciągniesz użytkowników do e-sklepu i wygenerujesz konwersję. Nie piszemy dla sztuki – nasze treści mają realizować Twoje biznesowe cele!

Rodzaje treści

Treści na stronę internetową

null

Każda strona internetowa, która chce osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach i na rynku, musi posiadać dużo unikalnej treści na każdej podstronie. Jest konieczne zarówno do optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe, jak i z punktu widzenia klientów, którzy chcą dowiedzieć się, co firma oferuje i czy świadczy rzetelne usługi na które warto się zdecydować. Nawet nowoczesna i profesjonalna strona nie wzbudzi zainteresowania, jeśli będzie pusta. Dlatego unikalne i perswazyjne teksty na strony internetowe to najskuteczniejszy sposób budowania relacji z klientami. Przygotowane przez nas treści na stronę internetową zwiększą Twoją pozycję w wyszukiwarce, a w konsekwencji ruch, który przełoży się na większą liczbę klientów.

W ramach tej usługi realizujemy zarówno zlecenia na pojedyncze treści na strony internetowe, teksty SEO, a także teksty na całe witryny. Nasze treści to teksty dopasowane do wymagań SEO i użytkowników, którzy odwiedzają Twoją stronę.

Treści na bloga

null

Regularnie udostępniane wpisy na blogu to najlepszy sposób na zbudowanie wizerunku eksperta w branży. Pomożemy Ci wypromować Twoją firmę poprzez ciekawe teksty o nowinkach z branży, produktach, usługach czy życiu firmy. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie tekstu – od wybrania tematu, przez napisanie, zredagowanie i zoptymalizowanie pod kątem SEO tekstu. Profesjonalnie tworzony blog firmowy daje Ci gwarancję poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania. Należy podkreślić, że blog firmowy nie jest jednorazową inwestycją, to inwestycja która będzie generowała Ci długotrwale przychody. Treści na bloga są doskonałą propozycją dla firm, które chciałyby wykorzystać potencjał tej formy promocji, ale niekoniecznie mają czas lub umiejętności, by je regularnie pisać i publikować

Artykuły do mediów

null

Napiszemy dla Ciebie unikalne i angażujące artykuły do mediów, dzięki którym zdobędziesz zainteresowanie Twojej grupy docelowej! Od wielu lat sukcesywnie promujemy marki na zewnętrznych portalach. Dzięki doświadczeniu i narzędziom stworzonym do planowania słów kluczowych, dokładnie wiemy, czego szukają w Internecie Twoi klienci i jaki rodzaj treści jest dla nich wartościowy. Artykuły do mediów pomogą Ci zwiększyć skalę dystrybucji informacji i dotrzeć do nowych grup odbiorców. Z naszą pomocą zaczniesz być postrzegany jako specjalista w swojej branży.

Unikalne treści na zaplecze pozycjonerskie

null

Stworzymy dla Ciebie unikalne teksty dedykowane do umieszczenia na zapleczach pozycjonerskich. Przygotowane przez nas treści są całkowicie poprawne językowo i gramatycznie i posiadają niekwestionowaną wartość merytoryczną. Niezależnie od tematu, nasi copywriterzy napiszą dla Ciebie najwyższej jakości treści.

Ile to kosztuje?

null

W ramach naszej oferty proponujemy różne opcje współpracy, dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań klientów i wspólnie tworzymy model rozliczeń dostosowany do ich potrzeb.

Zadzwoń do nas! Przeanalizujemy Twoje działania, ustalimy nowe cele i zaplanujemy etapy, które pomogą nam je osiągnąć!

ZAPYTAJ O OFERTĘ