FILMY REKLAMOWE

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny spot reklamowy, nakręcimy reportaż z eventu oraz wszelkiego rodzaju filmy korporacyjne. Udokumentujemy także najważniejsze wydarzenia z Twojego życia.

W naszym zespole pracują pasjonaci z wyjątkowym artystycznym wyczuciem.

Korzyści

Filmy reklamowe stanowią idealne narzędzie do promocji firmy w Internecie. Jak pokazują liczne badania treści video są dużo łatwiej i chętniej przyswajane przez odbiorców. Profesjonalna prezentacja przedsiębiorstwa w tak przystępnej formie bez wątpienia przyczyni się do zwiększenia świadomości marki.

Nasi specjaliści tworzą niesztampowe, interesujące i profesjonalne filmy reklamowe, które budują pozytywny wizerunek i pomagają przyciągnąć zarówno klientów jak i inwestorów. Przygotowanie materiałów wideo jest zawsze poprzedzone poznaniem potrzeb klienta i jego grupy docelowej oraz stworzeniem interesującego scenariusza. Dzięki temu nasze produkcje realizują stawiane przed nimi cele.

Zakres usług

Filmy eventowe

null

Jesteś organizatorem interesującego eventu, konferencji lub wyjazdu integracyjnego?
Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy i dynamiczny film, który upamiętni Twoje wydarzenie oraz odzwierciedli jego niepowtarzalny charakter.

Spoty reklamowe

null

Film to nieocenione narzędzie promocji, gdyż działa na zmysł wzroku i emocje odbiorcy, a także pobudza jego wyobraźnię oraz podświadomość.
Przygotujemy dla Ciebie specjalny spot reklamowy, który zapadnie w pamięci odbiorców.

Filmy korporacyjne

null

Stworzymy unikalne spoty, które umocnią wizerunek Twojej firmy. Wysokiej klasy video biznesowe, wizerunkowe, materiały szkoleniowe oraz filmy typu typu employer branding – zwrócone do potencjalnych pracowników.
Zadbamy o wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, by się rozwijać.

Teledyski

null

Tworzymy ciekawe i kreatywne teledyski, które utrwalają się w pamięci odbiorców. Najwyższa jakość usług i satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza.  Wyjątkowa jakość i głębia obrazu, poszanowanie każdego szczegółu, unikatowe projekty – dzięki temu nasze teledyski mogą poszczycić się uznaniem odbiorców i zadowoleniem Klientów.

Etapy produkcji filmowej, czyli jak pracujemy

Etap 1

KONCEPCJA

null

Masz już wstępny pomysł na scenariusz lub wizję, co do swojego filmu? Dopracujemy z Tobą szczegóły. Jeśli chcesz, w całości przygotujemy dla Ciebie film, zgodnie z Twoimi wymaganiami oraz budżetem.

null

Etap 2

PLANOWANIE

null

Każdy film powinien powstawać w trosce o każdy detal, dlatego współpracujemy z najlepszą ekipą realizacyjną. Dostosowujemy właściwe oświetlenie, dźwięk oraz scenografię. Odpowiadamy za znalezienie perfekcyjnej lokalizacji, w której opracujemy idealne zdjęcia. W porozumieniu z Klientami wyznaczamy najlepszy termin do rozpoczęcia zdjęć.

null

Etap 3

PRODUKCJA

null

Odpowiednio przygotowany plan filmowy jest w stanie zapewnić najwyższej jakości ujęcia. Nasza ekipa realizacyjna dba o scenografię, udźwiękowienie, a także właściwe oświetlenie. Posługujemy się wyłącznie profesjonalnym sprzętem nagrywającym. Działamy w taki sposób, by wszystkie elementy pasowały do siebie, tworząc spójną całość.

null

Etap 4

POST PRODUKCJA

null

Po czasie spędzonym na planie pora na montaż oraz dostosowanie dźwięku do powstałego filmu. Ten etap jest niezwykle ważny i warunkuje późniejszy sukces. By osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy, dopracowujemy każdy szczegół, a powstały film prezentuje się dynamicznie i naturalnie.

null

Etap 5

WDROŻENIE PRODUKTU

null

Udało się stworzyć pożądany film. W tym momencie możesz wykorzystać go w dowolny sposób, by promować swoje działania na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych. Pliki przekażemy Ci we właściwym formacie, aby można było publikować je w wybranych przez Ciebie miejscach docelowych.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalny montaż i obróbka video

null

Nawet najlepiej opracowany film, bez profesjonalnej obróbki graficznej, nie jest w stanie generować oczekiwanych rezultatów. Rzetelnie dobieramy najlepsze ujęcia i za pośrednictwem specjalistycznych programów do edycji tworzymy spójną całość.

Dopasowanie ścieżki dźwiękowej

null

W filmie nie liczy się jedynie obraz. Muzyka ma ogromne znaczenie i oddziałuje na zmysły odbiorcy. Tworząc filmy, wybieramy taką ścieżkę dźwiękową, która oddaje ich charakter i perfekcyjnie pasuje do przedstawianych treści.

Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem

null

W pracy kierujemy się skuteczną komunikacją i zespołowym zaangażowaniem, gdyż dzięki temu jesteśmy w stanie proponować najlepsze rozwiązania. Nie musisz o nic się martwić, będziemy na bieżąco informować Cię o wszystkich podejmowanych działaniach. Ponadto jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i zmiany.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu

null

Każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Sporządzimy spersonalizowaną ofertę, która uwzględni Twoje oczekiwania oraz możliwości finansowe.

Terminowość

null

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz, dlatego realizowane projekty opracowujemy zgodnie z wyznaczonymi terminami.

Dobra organizacja pracy

null

Działamy zgodnie z konkretnym planem, by produkcja naszych filmów przebiegała sprawnie. Współpracujemy z zaufaną, doświadczoną ekipą realizacyjną, której specjaliści z branży filmowej odznaczają się pełnym profesjonalizmem.

Udostępnianie filmów w Internecie

null

Oddanie gotowego filmu nie musi przesądzać o końcu naszej współpracy. Jeśli się na to zdecydujesz, wyprodukowany materiał udostępnimy w Internecie i wykorzystamy w kampaniach reklamowych Twojej firmy.

NASZE REALIZACJE

Ile to kosztuje?

null

Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Dlatego zadzwoń do nas i sprawdź ile będzie kosztował Twój film.

ZAPYTAJ O OFERTĘ