FILMY REKLAMOWE

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny spot reklamowy, nakręcimy reportaż z eventu oraz wszelkiego rodzaju filmy korporacyjne. Udokumentujemy także najważniejsze wydarzenia z Twojego życia.

W naszym zespole pracują pasjonaci z wyjątkowym artystycznym wyczuciem.

Korzyści

Filmy reklamowe stanowią idealne narzędzie do promocji firmy w Internecie. Jak pokazują liczne badania treści video są dużo łatwiej i chętniej przyswajane przez odbiorców. Profesjonalna prezentacja przedsiębiorstwa w tak przystępnej formie bez wątpienia przyczyni się do zwiększenia świadomości marki.

Nasi specjaliści tworzą niesztampowe, interesujące i profesjonalne filmy reklamowe, które budują pozytywny wizerunek i pomagają przyciągnąć zarówno klientów jak i inwestorów. Przygotowanie materiałów wideo jest zawsze poprzedzone poznaniem potrzeb klienta i jego grupy docelowej oraz stworzeniem interesującego scenariusza. Dzięki temu nasze produkcje realizują stawiane przed nimi cele.

Zakres usług

Filmy eventowe

null

Organizujesz ciekawy event, konferencję lub wyjazd integracyjny?

Uwiecznimy go w postaci dynamicznego i ciekawego filmu, który w pełni odzwierciedli charakter wydarzenia.

Spoty reklamowe

null

Film jest świetnym narzędziem promocji, ponieważ oddziałuje jednocześnie na wzrok, słuch, a nawet podświadomość odbiorcy.

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny spot reklamowy, który widzowie na pewno zapamiętają.

Filmy korporacyjne

null

Przygotujemy profesjonalne spoty, które wzmocnią wizerunek Twojej firmy. Profesjonalne video biznesowe, wizerunkowe, materiały szkoleniowe, a także filmy typu typu employer branding – skierowane do potencjalnych pracowników.

Wszystko to, czego potrzebuje Twoja firma.

Teledyski

null

Tworzymy kreatywne i przyciągające uwagę teledyski. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego każdy etap tworzenia filmu konsultujemy wspólnie. Potrafimy wyeksponować to, co najlepsze z każdego utworu. Znakomita jakość i głębia obrazu troska o każdy detal, oryginalne projekty – te wszystkie elementy sprawiają, że zrealizowane przez nas teledyski cieszą się uznaniem odbiorców i zadowoleniem Klientów.

Etapy produkcji filmowej, czyli jak pracujemy

Etap 1

KONCEPCJA

null

Masz już w głowie zarys scenariusza, albo ogólną wizję, jak ma wyglądać Twój film? Pomożemy Ci ją dopracować. Jeśli wolisz zdać się na nas, stworzymy dla Ciebie niepowtarzalną koncepcję filmu, dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu.

null

Etap 2

PLANOWANIE

null

Profesjonalny film nie może być dziełem przypadku, dlatego zapraszamy do współpracy najlepszą ekipę realizacyjną, która zadba o odpowiednie oświetlenie, dźwięk i scenografię. Znajdziemy także najlepszą lokalizację i wyznaczymy  najlepszy termin do rozpoczęcia zdjęć.

null

Etap 3

PRODUKCJA

null

Plan filmowy to miejsce, w którym dzieje się cała magia. Nasze ekipa musi zadbać o scenografię, udźwiękowienie i odpowiednie oświetlenie. Używamy tylko profesjonalnego sprzętu nagrywającego, dbamy o to, żeby wszystkie elementy współgrały i tworzyły spójną całość.

null

Etap 4

POST PRODUKCJA

null

Za nami godziny spędzone na planie, czyli… jakaś połowa sukcesu. Niezmiernie ważne jest to, jak film zostanie zmontowany i połączony z dźwiękiem. Zadbamy o to, żeby efekt końcowy robił piorunujące wrażenie, a film wyglądał dynamicznie i naturalnie.

null

Etap 5

WDROŻENIE PRODUKTU

null

Twój film jest już gotowy. Teraz możesz zrobić z nim to, co zechcesz – opublikować go na swojej stronie, w telewizji lub Internecie. Pliki przekażemy Ci w odpowiednim formacie, abyś mógł wykorzystać go w wybranych przez Ciebie mediach.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalny montaż i obróbka video

null

Nawet najlepiej wyprodukowany film w „surowym” stanie nie jest tak efektowny, jak materiał po profesjonalnej obróbce graficznej. Starannie wybieramy najlepsze ujęcia i przy pomocy specjalistycznych programów do edycji filmów łączymy je w całość.

Dopasowanie ścieżki dźwiękowej

null

Nie tylko obraz jest ważny, muzyka także oddziałuje na zmysły odbiorcy. Dbamy o to, aby ścieżka dźwiękowa oddawała charakter filmu i była idealnie dopasowana do tworzonych przez nas treści.

Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem

null

W pracy stawiamy na partnerstwo i dialog, dlatego będziemy Cię informować o wszystkich naszych działaniach, jesteśmy także otwarci na Twoje pomysły i sugestie.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb i budżetu

null

Każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego sporządzimy spersonalizowaną ofertę, przy której tworzeniu uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby oraz możliwości finansowe.

Terminowość

null

Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego bardzo dbamy o to, aby wszystkie nasze zlecenia były realizowane w wyznaczonym terminie.

Dobra organizacja pracy

null

Aby produkcja naszych filmów przebiegała sprawnie, zawsze tworzymy plan działania. Współpracujemy z zaufaną, doświadczoną ekipą realizacyjną, w skład której wchodzą profesjonaliści z branży filmowej.

Udostępnianie filmów w Internecie

null

Oddanie gotowego filmu nie musi być ostatnim etapem naszej współpracy. Jeśli sobie tego zażyczysz, wyprodukowany materiał udostępnimy w Internecie.

Ile to kosztuje?

null

Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Dlatego zadzwoń do nas i sprawdź ile będzie kosztował Twój film.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

NASZE REALIZACJE

Menu