KAMPANIE GOOGLE ADS

Obecnie aż 95% internautów używa wyszukiwarki Google codziennie, szukając w niej porad, rekomendacji produktów bądź usług. Program Google Ads udostępnia wiele możliwości kierowania reklam, dzięki czemu masz szansę dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy poszukują oferowanych przez Ciebie produktów bądź usług.
Kampanie w Google Ads umożliwiają Ci dotarcie do Klientów za pomocą wielu platform.

null

Dzięki kampaniom reklamowym Google Ads

null
null

szybko zaistniejesz w wynikach wyszukiwania

Kampanie w Google Ads umożliwiają uzyskanie natychmiastowych efektów. Reklamy są przesyłane do odbiorców zaraz po stworzeniu kampanii.
Jest to szczególnie istotne dla firm, które dopiero zaczynają promować swoją działalność w internecie lub dla tych branż, które charakteryzują się sezonowością oferty.
To doskonałe rozwiązanie w przypadku komunikowania krótkich akcji promocyjnych, które są nastawione na szybkie rezultaty.

Dotrzyj do klientów w momencie, kiedy szukają Twoich produktów i usług!

null

wygenerujesz większą sprzedaż
zwiększysz ruch i zdobędziesz nowych klientów

Dzięki wykorzystaniu Google Ads zyskujesz pewność, że Twoje reklamy będą wyświetlały się tylko tym osobą, które wyraziły zainteresowanie Twoją marką, co otworzy Twoją firmę na nowych klientów, znacząco zwiększy ruch na Twojej stronie Internetowej, a w konsekwencji wygeneruje większą sprzedaż.

Z naszą pomocą zapłacisz jedynie za kliknięcia osób zainteresowanych Twoją ofertą!

null

ZWIĘKSZYSZ ŚWIADOMOŚĆ MARKI

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę szerokiego grona odbiorców i sprawić, żeby Twoja marka była rozpoznawalna – program Google Ads jest stworzony dla Ciebie!
Odpowiednio skonfigurowana kampania zapozna tysiące potencjalnych klientów z oferowanymi przez Ciebie usługami lub produktami i sprawi, że będą oni chętnie je kupować.
Poprawa świadomości marki to gwarancja zwiększenia częstotliwości wchodzenia w interakcje z firmą i pewność zwiększenia Twoich zysków!

kampanie na całym świecie

null

Prowadzimy kampanie w 12 językach na całym świecie, docierając tym samym do kompletnie nowych potencjalnych klientów dla Twojej firmy.

POLSKI

null

ANGIELSKI

null

NIEMIECKI

null

FRANCUSKI

null

HISZPAŃSKI

null

WŁOSKI

null

WĘGIERSKI

null

HOLENDERSKI

null

UKRAIŃSKI

null

ROSYJSKI

null

NORWESKI

null

SZWEDZKI

null

Profesjonalne tłumaczenia

null

Tworzeniem tekstów reklamowych zajmują się profesjonalni tłumacze oraz wielojęzyczni pracownicy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że przygotowane treści będą najwyższej jakości.

Nowe rynki

null

Program GoogleAds umożliwia reklamodawcom wybranie kraju oraz języka, w którym będą się wyświetlały reklamy. Dzięki czemu możesz dotrzeć do grup docelowych, do których kierujesz swój asortyment na całym świecie. Tworzymy precyzyjnie dopasowane kampanie, które zniosą bariery geograficzne i sprawią, że Twoja firma podbije globalne rynki!

Optymalizacja

null

Nasi wielojęzyczni pracownicy i tłumacze sprawiają, że nie tylko przygotowujemy teksty reklamowe w 12 językach, ale również proces optymalizacji kampanii odbywa się w wybranym języku, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nasze działania są skuteczne i efektywne.

Nasze działania w Google Ads (AdWords)

null

Planowanie strategiczne z klientem

null

Nasze działania rozpoczynamy od poznania potrzeb i celów Twojej firmy, a także grupy docelowej. Przed stworzeniem kampanii musimy mieć pewność, że zrozumieliśmy Twój biznes. Na podstawie Twoich oczekiwań i w oparciu o słowa kluczowe przygotowujemy kompleksową strategię działania.

Analiza konkurencji i branży

null

Wiemy jak istotne znaczenie w każdym biznesie odgrywa konkurencja. Dlatego następnym krokiem jest wnikliwa analiza rynku i branży. Szczegółowe zbadanie działań konkurencji sprawi, że będziesz zawsze o krok przed swoim oponentem!

Przygotowanie kampanii stworzenie kreacji graficznych tekstowych i wideo

null

Po wnikliwej analizie i zrozumieniu Twojego biznesu nasi certyfikowani specjaliści przygotują konwertujące treści, kreacje graficzne oraz wideo. W oparciu o lata doświadczenia i posiadaną wiedzę precyzyjnie określimy grupę docelową ustalimy priorytety i zaprojektujemy kampanie tak, aby realizowały zakładane cele oraz zapewnimy efektywne wykorzystanie budżetu.

Regularne raportowanie informujemy na bieżąco o realizacji działań

null

Na bieżąco będziemy monitorowali oraz informowali Cię o przebiegu realizacji naszych działań. W oparciu o przygotowane raporty wspólnie będziemy zwiększać zasięgi i maksymalnie wykorzystywać możliwości zaoferowane  przez nowe technologie, aby  szukać nowych dróg dotarcia do Twoich klientów

Uruchomienie, monitorowanie, optymalizacja kampanii

null

Gwarantujemy stały monitoring i optymalizację kampanii konsekwentnie pod kątem wybranej strategii. Na bieżąco analizujemy wskaźniki ze statystyk Google Analytics i na ich podstawie eliminujemy najsłabsze reklamy i frazy, przeznaczając budżet na te, które niosą najbardziej wartościowy ruch. Dzięki stałemu monitoringowi bieżących wyników zyskujesz pewność maksymalnego zwrotu z inwestycji!

Miejsca, w których reklamujemy Twoją firmę

null

sieć wyszukiwania

null

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google i dotrzeć z przekazem reklamowym do klientów, którzy poszukują oferowanych przez Ciebie produktów i usług w czasie rzeczywistym.
Oprócz standardowego miejsca wyszukiwania Twoja reklama będzie wyświetlać się w Google Play, Grafice Google, czy w Mapach Google, dzięki czemu dotrzesz do nowych klientów!

sieć reklamowa

null

Sieć reklamową Google stanowią ponad 2 miliony stron, odwiedzanych przez miliardy użytkowników, którym możesz zaprezentować swoją ofertę. Stworzymy dla Ciebie precyzyjne reklamy elastyczne, ciekawe kreacje graficzne i wideo, które przyciągną uwagę użytkownika i przekierują go na Twoją stronę internetową! To Ty decydujesz, do jakiej grupy odbiorców dotrą reklamy i kiedy będą wyświetlane.

youtube

null

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką w Internecie, warto wiec wykorzystać jej potencjał w komunikacji marketingowej. Z nami zaprezentujesz swoją ofertę osobom korzystającym z YouTube oraz z witryn, gier i aplikacji w sieci reklamowej Google. Obecnie wideo jest najchętniej konsumowaną przez użytkowników formą treści. Dlatego odpowiadając na potrzeby Twoich klientów stworzymy dla Ciebie wideo, które w atrakcyjny, a zarazem niezwykle efektywny sposób przedstawi oferowane przez Ciebie produkty lub usługi.

urządzenia mobilne

null

Urządzenia mobilne stają się naszymi nieodłącznymi towarzyszami. Od 50% do nawet 90% użytkowników, w trakcie wyszukiwania produktów lub usług korzysta ze smartphonów, a z roku na roku takich osób jest coraz więcej. To sprawia, że kategoria mobile jest niezwykle obiecującym kanałem dotarcia do klienta.
Pomożemy Ci trafić do właścicieli smartphonów tworząc dedykowane, skuteczne reklamy mobilne, które w krótkim czasie przyniosą Ci widoczne zyski!

zakupy Google

null

Przy użyciu rozwiązania Zakupy Google stworzymy atrakcyjną i skuteczną reklamę w wyszukiwarce dla produktów z Twojego sklepu internetowego. Dzięki tej formie reklamy, Twoi klienci nie będą musieli czytać tekstów. Zobaczą zdjęcie wyszukiwanego przez nich produktu, jego cenę oraz nazwę Twojego sklepu. Dzięki tak szczegółowej prezentacji od razu zadecydują czy są zainteresowani Twoją ofertą, dzięki czemu unikniesz płacenia za zbędne kliknięcia!

gmail

null

Pomożemy Ci być widocznym w największym system mailingowym na świecie, z którego obecnie korzysta ponad 4,5 mln polskich użytkowników. Z naszą pomocą będziesz wyświetlać klientom unikatowe reklamy o bardziej spersonalizowanym formie, co znacząco zwiększy szansę konwersji. Dotrzyj do nowych klientów w momencie, kiedy przeglądają pocztę e-mail!

partnerzy wyszukiwania

null

Aby zwiększyć zasięgi wyświetlania przekazu reklamowego możemy skierować go do setek partnerów Google, wśród których są największe serwisy i portale internetowe w Polsce. Jeśli chcesz, aby Twoja reklama wyświetlała się czytelnikom takich portali jak onet.pl czy wp.pl skontaktuj się z nami!
Z wykorzystaniem sieci partnerów Google dotrzemy do nowych użytkowników i zwiększymy zasięg Twoich reklam oraz zainteresowanie Twoją marką!

Rodzaje reklam Google Ads

null

reklamy tekstowe

null

Reklamy tekstowe w Google Ads są skuteczną i bardzo elastyczną formą promocji dla każdego rodzaju branży. Nasi specjaliści stworzą konwertujące reklamy, których spersonalizowane teksty dotrą do szerszego grona potencjalnych klientów. Zadbamy o to, aby Twoje reklamy wyświetlały się w pierwszych wynikach wyszukiwania, co natychmiast poprawi widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce Google. Dzięki reklamom tekstowym zwiększymy ruch na Twojej stronie i przekształcimy go w konwersję!

Reklamy graficzne

null

Nasi certyfikowani specjaliści we współpracy z grafikami stworzą dla Ciebie atrakcyjne kreacje graficzne, które zwiększą rozpoznawalność Twojej marki, przyciągną nowych klientów oraz efektywnie zachęcą do zakupu. Stworzymy atrakcyjny przekaz wizualny, który skutecznie przykuje uwagę potencjalnych klientów. Profesjonalnie przygotowane reklamy graficzne pozwolą zwiększyć wartościowy ruch na Twojej stronie oraz zyskać rozpoznawalność w branży. Z naszą pomocą Twoja firma zyska rozgłos, a prezentowany przez nas przekaz na długo pozostanie w myślach Twoich klientów.

Wideo

null

Pomożemy Ci wykorzystać siłę przekazu wideo do promocji Twoich produktów i usług. Wideo jest najatrakcyjniejsza formą przekazu dla odbiorców. Dlatego, jeżeli chcesz pokazać, że Twoja marka jest nowoczesna i przykuć uwagę odbiorcy koniecznie wykorzystaj wideo w promocji swojego biznesu. Dzięki profesjonalnej reklamie wideo zbudujesz rozpoznawalną markę i dotrzesz z reklamą do precyzyjnie dobranej grupy odbiorców.

Remarketing

null

Dotrzemy do osób przebywających już wcześniej na Twojej stronie www, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup Twojego produktu lub usługi. Dzięki profesjonalnej kampanii remarketingowej przypomnimy zainteresowanemu klientowi o Twojej marce i nie pozwolimy mu odejść bez konwersji!

Produktowe

null

Reklamy produktowe są jedną z najpopularniejszych form reklam sklepu internetowego. Na ich popularność wpływa przede wszystkim wysoka efektywność. Dzięki nim zyskujesz możliwość zaprezentowania swoich produktów, ściśle zainteresowanym użytkownikom. Zatem jeśli chcesz cieszyć się ze wzrostu konwersji w swoim e-sklepie skontaktuj się z nami!

kod promocyjny

KOD PROMOCYJNY GOOGLE NA PIERWSZĄ KAMPANIĘ

Otwierając dla Ciebie nowe konto AdWords, jako certyfikowany Partner Google, jesteśmy w stanie zaoferować bonus w wysokości 1200 zł na pierwszą kampanię.

Jeśli chcesz uzyskać kod promocyjny

ILE TO KOSZTUJE

null

Naszym Klientom oferujemy dużą elastyczność w ustalaniu budżetu.

Pomagamy dostosować go do indywidualnych celów biznesowych i możliwości finansowych. Współpracujemy z firmami, które wydają na promocje 500zł miesięcznie, jak i z przedsiębiorcami, których budżet przekracza dziesiątki tysięcy.

W kampanii Google Ads cena za kliknięcie jest uzależniona od stawek oferowanych przez konkurencję, umiejscowienia reklamy i celów ustalonych przez klienta, dlatego jest ona zmienna. Aby ustalić budżet, niezbędna jest bardzo precyzyjna analiza wielu czynników. Wspólnie z klientem ustalamy limit budżetu, w ramach którego uzyskujemy daną liczbę kliknięć. Dodatkową zaletą jest to, że klient może zmieniać budżet kiedy tylko zechce, praktycznie z dnia na dzień.

Bazując na naszym doświadczeniu przygotujemy efektywną strategie wykorzystania budżetu,  która pomoże Ci uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji!

null

ZAPYTAJ O OFERTĘ