MARKETING PRAWNICZY

W niektórych branżach promowanie swoich usług jest znacznie trudniejsze, ze względu na obowiązujące ograniczenia. Jedną z nich jest marketing prawniczy. W Kodeksie Etyki Adwokackiej, zapisane jest, że adwokaci nie mogą wykorzystywać reklam do promowania swoich usług, a także pozyskiwać klientów w sposób sprzeczny z godnością zawodu. Nie oznacza to jednak, że marketing prawniczy jest całkowicie niemożliwy. Dowiedz się, jak możemy pomóc w marketingu dla prawników lub kancelarii.

Czym jest marketing prawniczy?

Niektóre firmy z danych branż mogą prowadzić swój marketing bez ograniczeń, jednak w przypadku prawników sprawa wygląda nieco inaczej. Adwokaci nie mogą reklamować swoich usług, nieco większą swobodę posiadają radcy prawni. Marketing prawniczy nie może opierać się na porównywaniu swoich usług do konkurencji, a także składaniu obietnic, których nie możemy spełnić. Dodatkowo prawnicy nie powinni powoływać się na swoje znajomości. Z tego powodu marketing prawniczy wymaga odmiennego podejścia niż w innych branżach.

Pomożemy Ci w skutecznym marketingu prawniczym!

Wiele kancelarii i prawników rezygnuje z promowania swoich usług ze względu na obowiązujące ograniczenia, jest to jednak błąd. Marketing prawników i kancelarii powinien przede wszystkim opierać się na content marketingu i budowaniu wizerunku eksperta.

Możemy pomóc Ci w wybranym przez Ciebie obszarze lub możemy zająć się marketingiem prawniczym kompleksowo. Od lat współpracujemy z prawnikami i kancelariami prawniczymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy działania dopasowane do jego potrzeb i postawionych celów. Co możemy Ci zaoferować w zakresie marketingu prawniczego?

Copywriting

null

Doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach wartościowe treści są kluczem do pozyskiwania klientów. Nasz zespół doświadczonych copywriterów specjalizuje się w tworzeniu treści prawnych, które nie tylko informują, ale także angażują i budują zaufanie. W tej branży istotne są nie tylko odpowiednie treści ofertowe, ale także mocno rozbudowana sekcja blogowa.

Web Design

null

Stworzymy atrakcyjną wizualnie, intuicyjną stronę internetową. Zadbamy o UX oraz UI Design, aby każdy użytkownik mógł w łatwy i szybko sposób zdobyć potrzebne dla niego informacje. Zadbamy o odpowiednie wezwania do akcji, które umożliwią użytkownikom sprawny kontakt. Zapewnimy atrakcyjne treści ofertowe, a także zamieścimy najważniejsze informacje wzbogacone o atrakcyjny wizualnie design.

Identyfikacja wizualna

null

Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Zadbamy o Twoje logo, design, kolorystykę, tak, aby Twój wizerunek był profesjonalny i spójny. Wizerunek zbudowany za pomocą strony internetowej jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na zaufanie odbiorców do marki. Dlatego niezbędną kwestią jest m.in. zamieszczenie realnych zdjęć prawników, czy całego zespołu.

Szkolenia i wsparcie

null

Nie zostawiamy Cię samego! Oferujemy szkolenia i wsparcie, które pomogą Ci zrozumieć zasady marketingu prawniczego i pozwolą Ci aktywnie uczestniczyć w procesie promocji Twojej kancelarii.

Kampanie reklamowe

null

Chcesz zdobyć nowych klientów? Przygotujemy dla Ciebie efektywne kampanie reklamowe online, które dotrą do docelowej grupy klientów i zwiększą widoczność Twojej kancelarii. A także będą zgodne z obowiązującym prawem.

Media społecznościowe

null

Budowanie relacji z klientami to kluczowy element marketingu prawniczego. Dlatego pomożemy Ci w efektywnym zarządzaniu profilami społecznościowymi, tworzeniu ciekawych treści i reagowaniu na wiadomości klientów. Oferujemy prowadzenie konta na Facebooku, Instagramie, YouTube i LinkedIn.

Optymalizacja strony internetowej

null

Twoja strona internetowa to wizytówka Twojej kancelarii. Zadbamy o to, aby była responsywna, szybka i przyjazna dla użytkowników. Dodatkowo przeprowadzimy optymalizację SEO, dzięki czemu Twoja kancelaria pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Monitorowanie wyników

null

Regularnie analizujemy wyniki naszych działań, aby upewnić się, że nasza strategia jest efektywna. Dzięki temu możemy dostosowywać nasze działania, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Strategia marketingowa

null

Razem z nami stworzysz spersonalizowaną strategię, która dostosowana będzie do specyfiki Twoich usług. Analizujemy rynek, konkurencję i potrzeby klientów, aby opracować plan działania, który pomoże w osiągnięciu postawionych celów.

Marketing dla prawnika – dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy rozumieją specyfikę branży prawniczej. Działamy transparentnie i zawsze dbamy o interesy naszych klientów. Nasze doświadczenie w marketingu prawniczym pozwoli Ci osiągnąć sukces i zyskać przewagę nad konkurencją.

Zaufaj nam, a pomożemy Ci zbudować silną markę kancelarii prawniczej, zyskać nowych klientów i osiągnąć sukces na rynku.

ZBUDUJ WIZERUNEK EKSPERTA

null

Wdrożenie odpowiednich działań marketingowych pomoże Ci w zbudowaniu wizerunku eksperta, który jest niezwykle pożądany w tej branży. Wpłynie także pozytywnie na Twoją rozpoznawalność oraz ilość klientów. Skutecznie prowadzony content marketing pozwala na wzrost rozpoznawalności i większy ruch na stronie, a to bezpośrednio przekłada się na większą ilość zleceń.
Istotną kwestią jest również zadbanie o opinie od klientów – czy to Opinie Google w Profilu Firmowym, czy referencje zamieszczone na stronie www.

OSIĄGNIJ POSTAWIONE CELE

null

Odpowiednio prowadzony marketing prawniczy pozwoli Ci na osiągnięcie postawionych celów. Korzystając z pomocy specjalistów masz pewność, że Twoje przekazy reklamowe nie łamią zakazów, a także są zgodne z obowiązującym prawem. Chcesz zwiększyć ilość telefonów do Twojej kancelarii, promować swoją stronę, a może przyciągnąć większą liczbę obserwatorów na swoje social media?