IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Branding to nie tylko logo, ale szereg zróżnicowanych działań, których celem jest budowanie identyfikacji wizualnej. Za jej sprawą wyróżnisz się na tle konkurencji i Twoja marka będzie postrzegana w taki sposób, jak zostało to zaplanowane.

Branding przekona klientów, że Twoja firma spełni ich oczekiwania i stworzy z nimi trwałe relacje. Aby tak się stało, pomożemy Ci wyjść naprzeciw potrzebom klientów i zaoferujemy wartości, z którymi będą mogli się utożsamić, co sprawi, że marka wzbudzi pozytywne emocje i skojarzenia. Dzięki odpowiednio zaplanowanej identyfikacji wizualnej Twoja marka stanie się jednym z ważniejszych zasobów firmy, na którym będziesz mógł budować jej kapitał finansowy. Przeanalizujemy, jakie są najważniejsze atuty Twojego biznesu i wspólnie stworzymy markę odnoszącą duże sukcesy.

Kompleksowo stworzymy wizerunek Twojej marki począwszy od jej nazwy i określonych przez Ciebie elementów identyfikacji wizualnej, przez wdrożenie strony www po wprowadzenie na rynek kampanią reklamową.

Pomożemy Ci stworzyć spójną i przemyślaną identyfikację, której kapitał niematerialny zwiększy zwrot z inwestycji!

W czym możemy Ci pomóc?

NAMING

null

Mocna marka zawsze zaczyna się od chwytliwej nazwy. Obecnie przy bardzo konkurencyjnym rynku nazwa, która jest łatwa do zapamiętania jest kluczowym elementem oraz podstawą do budowania silnej marki. Pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji. Dlatego z niezwykłą starannością i zaangażowaniem podchodzimy do projektów namingowych. Dostępność nazw zawsze weryfikujemy w bazach online UPRP.

LOGO

null

Stanowi kluczowy element systemu identyfikacji wizualnej każdej marki, ponieważ jest najbardziej eksponowanym elementem graficznym. Odpowiednio zaprojektowane logo koduje w świadomości klienta, takie wartości i emocje, z którymi marka chce być utożsamiana i pozwala wyróżnić ją na tle konkurencji. Dlatego zaprojektowane przez nas logotypy są w pełni dostosowane do osobowości oraz komunikacji marki, dzięki czemu celnie pozycjonują ją w świadomości potencjalnych klientów.

BRAND DESIGN

null

Inaczej key visual, określa świat marki i jej stałe elementy, które ukazują się niezmiennie na materiałach promocyjnych. Brand design pozwala marce wyróżnić się oraz daje gwarancje oryginalności wizualnej. Odpowiednia oprawa wizualna firmy i produktów podnosi przychody niezależnie od innych działań marketingowych. Spójny wizerunek budzi właściwe skojarzenia i emocje, które stanowią podstawę rozwoju firmy i jej pozycji na rynku.

KSIĘGA ZNAKU

null

Dokument opisujący zasady wykorzystywania logotypu marki oraz jej brand designu dla wszystkich osób, które będą z nich korzystały. Brand book to inaczej instrukcja obsługi aspektów wizualnych marki. Stanowi kompletny przekrój identyfikacji wizualnej, zawierający zestaw kolorów, krój pisma oraz projekty większości materiałów marketingowych firmy w tym m.in. wizytówek, teczek i niezbędnych druków firmowych. Zawiera możliwości praktycznego zastosowania firmowego stylu graficznego, co pozwala zachować jednolity wizerunek. Spójność stylu to najlepszy sposób budowania trwałej wartości marki.

REBRANDING

null

Ma na celu transformacje aspektów wizualnych marki, odświeżając i unowocześniając jej wizerunek w oczach odbiorców, tym samym podnosząc jej wartość. Nierzadko firmy zmieniając zakres swoich działań, decydują się na rebranding. Każdy projekt rebrandingowy zaczynamy od analizy aktualnego wizerunku firmy, podczas, której typujemy jej najmocniejsze atuty i najsłabsze punkty. Następnie w oparciu o dokładną analizę rekomendujemy zmiany, dzięki którym marka zyska odświeżony wizerunek i wzmocni swoją wartość.

Ile to kosztuje?

null

Wycenę działań określamy indywidualnie na podstawie zakresu prac, które mamy zrealizować. Dlatego zgłoś się do nas po darmową wycenę projektu, a nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć nie tylko zewnętrzne atrybuty brandu, ale także funkcjonalny serwis internetowy czy materiały reklamowe wspomagające procesy sprzedaży!

ZAPYTAJ O OFERTĘ