POZYCJONOWANIE STRON WWW

97% polskich użytkowników Internetu wykorzystuje do poszukiwania produktów i usług wyszukiwarki Google.

null

Co daje pozycjonowanie?

Obecność w wynikach wyszukiwania pozwala na wyświetlenie Twojej oferty nawet kilkaset razy w ciągu dnia! Dzięki pozycjonowaniu długotrwale zwiększysz ruch na swojej stronie, a tym samym wzrost zainteresowania oferowanymi produktami lub usługami. Wysoka pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania pozwoli Ci dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych klientów, zbuduje popularność marki i wygeneruje wzrost sprzedaży.

null

Gdzie pozycjonujemy?

Lata doświadczenia sprawiły, że dysponujemy rozległym zapleczem.

Nasze artykuły pojawiają się na wielu renomowanych stronach takich jak np. Puls Biznesu.

Bazując na 14 latach doświadczenia działamy w taki sposób, aby każdy Klient dotarł na sam szczyt najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie.

null

Opis procesu

Pozycjonowanie stron to szereg działań, które mają na celu uzyskanie możliwie najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarek internetowych. Dzięki czemu, niskim kosztem dotrzesz do szerokiego grona odbiorców. Uzyskane dzięki pozycjonowaniu efekty są długotrwałe, a ruch organiczny ma najwyższy wskaźnik konwersji, ponieważ cieszy się największym zaufaniem wśród użytkowników Internetu.

W jaki sposób pozycjonujemy

ANALIZA SŁÓW KLUCZOWYCH

null

Wybór właściwych słów kluczowych jest uzależniony od specyfiki branży i oferowanych usług. Istotne znaczenie odgrywa również kim jest potencjalny klient i jakie są jego oczekiwania. Dlatego analiza słów kluczowych wymaga dokładnego poznania rynku i potencjalnych klientów. Korzystając z odpowiednich narzędzi pomożemy Ci w wyborze tych najlepszych, które będą miały realny wpływ na wzrost Twojego biznesu.

OPTYMALIZACJA

null

W rezultacie szczegółowej analizy serwisu pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarek, dostosujemy Twoją stronę internetową pod odpowiednie słowa kluczowe, aby potencjalni klienci zobaczyli to czego potrzebują a Google podwyższyło pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania. W wyniku wprowadzonych przez nas modyfikacje Twoja strona będzie skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

BUDOWA LINKÓW

null

Pozyskamy dla Twojej strony internetowej wartościowe linki, które zwiększą jej popularność. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i stosujemy wyłącznie legalne metody. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich strony nie zostaną usunięte z indeksu wyszukiwarki. Budowa linków nie jest zadaniem łatwym i wymaga dużo pracy, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

AUDYT SEO

null

Audyt SEO przeprowadzamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, używając do tego specjalistycznych narzędzi. Szczegółowo analizujemy wszystkie parametry, które mają wpływ na pozycjonowanie strony. Oceniamy również odnośniki prowadzące do pozycjonowanej witryny. Bazując na zebranych danych przygotowujemy strategię działania, która dotyczy zarówno strony internetowej, jak i jej reputacji przez pozyskanie wartościowych linków do niej prowadzących.

CYKLICZNE DZIAŁANIA

null

Ze względu na nieustające zmiany algorytmu Googla, wszystkie działania prowadzimy regularnie oraz dostosowujemy je do aktualnych potrzeb.
Chociaż wyniki uzyskane w procesie pozycjonowania są długotrwałe to ze względu na nieustane zmiany algorytmu, wymagają one ciągłego monitoringu. Na bieżąco kontrolujemy pozycje wybranych fraz kluczowych w Google i dostosowujemy działania do aktualnych reguł gry. Systematyczne prace optymalizacyjne sprawią, że już po kilku miesiącach współpracy uzyskasz znacząco wyższą widoczność.Gwarantujemy wzrost odwiedzin Twojej strony!

Pozycjonowanie za granicą

null

Kampanie na całym świecie

Prowadzimy pozycjonowanie w 12 językach na całym świecie, docierając tym samym do kompletnie nowych klientów dla Twojej firmy.

POLSKI

null

ANGIELSKI

null

NIEMIECKI

null

FRANCUSKI

null

HISZPAŃSKI

null

WŁOSKI

null

WĘGIERSKI

null

HOLENDERSKI

null

UKRAIŃSKI

null

ROSYJSKI

null

NORWESKI

null

SZWEDZKI

null

Profesjonalne tłumaczenia

null

Profesjonalni tłumacze, cenieni dziennikarze oraz wielojęzyczni pracownicy przygotują dla Ciebie artykuły, dzięki czemu zyskujesz pewność, że przygotowane treści będą najwyższej jakości.

Profesjonalne tłumaczenia

null

Profesjonalni tłumacze, cenieni dziennikarze oraz wielojęzyczni pracownicy przygotują dla Ciebie artykuły, dzięki czemu zyskujesz pewność, że przygotowane treści będą najwyższej jakości.

Nowe rynki

null

Dzięki pozycjonowaniu możesz dotrzeć do grup docelowych, do których kierujesz swój asortyment na całym świecie. Tworzymy precyzyjnie dopasowane treści, które zniosą bariery geograficzne i sprawią, że Twoja firma podbije globalne rynki!

Dlaczego my?

14 LAT DOŚWIADCZENIA

null

Podczas których wypozycjonowaliśmy już niezliczoną ilość stron internetowych i obsłużyliśmy wielu klientów z całej Europy. Mimo długiego stażu w dalszym ciągu rozwijamy się i pozyskujemy wiedzę dla jeszcze wyższej efektywności naszych działań.

EKSPERCI

null

Jesteśmy zespołem ludzi doświadczonych w działaniach SEO, którzy pomogą Twojej firmie zdobyć klientów w Internecie. Oprócz pracowników specjalizujących się w zakresie pozycjonowania w naszym zespole posiadamy również programistów i webdeweloperów, grafików oraz administratorów serwerowych, których wysokie kwalifikacje techniczne zapewnią nowoczesny wygląd i wysoką pozycje Twojej stronie.

BEZPIECZNE I ETYCZNE DZIAŁANIA SEO

null

Gramy według określonych zasad Google, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągać długotrwałe efekty z pozycjonowania dla Twojego biznesu.
Wykorzystujemy tylko przyjazne techniki pozycjonowania tzw. white hat SEO, dzięki czemu nie musisz martwić się, że Google zablokuje Twoją witrynę.

COPYWRITING

null

Wartościowa i unikalna treść na stronie internetowej to podstawa, która umożliwia skuteczne pozycjonowanie. W ramach oferowanej przez nas usługi copywritingu tworzymy teksty, które sprzedają i pomogą Twojej stronie internetowej wybić się w wynikach wyszukiwania.
Napiszemy dla Ciebie przekonujące treści zarówno na Twoją stronę www jak i do serwisów zewnętrznych. Oferujemy również przeredagowanie treści z uwzględnieniem czynników istotnych dla SEO.

Gdzie reklamujemy?

null

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu zewnętrznego content marketingu.

Przez 14 lat naszych działań zebraliśmy rozległą bazę portali o bardzo wysokiej jakości. Opublikujemy Twoje artykuły na łamach serwisów, które cieszą się wartościowym ruchem, dobrą widocznością w wyszukiwarce Google oraz świetnymi parametrami SEO co znacząco podniesie pozycje Twojej firmy w wyszukiwarce.

Posiadamy dostęp do serwisów z różnych branż, dzięki czemu zyskujesz pewność, iż opublikowane przez nas treści dotrą do bezpośrednio zainteresowanej zakupem grupy docelowej.

BUDŻET

null

Naszym Klientom oferujemy dużą elastyczność w ustalaniu budżetu.

Pomagamy dostosować go do indywidualnych celów biznesowych i możliwości finansowych. Aby ustalić koszty pozycjonowania, niezbędna jest bardzo precyzyjna analiza konkurencji. Wspólnie z Klientem ustalamy limit budżetu, w ramach którego uzyskujemy konkretne efekty. Bazując na naszym doświadczeniu przygotujemy indywidualne wyceny uzależnione od siły konkurencji w danej branży .

Zapraszamy do kontaktu!

ZAPYTAJ O OFERTĘ