KAMPANIE SOCIAL MEDIA

Dzięki naszym działaniom w mediach społecznościowych w Polsce i za granicą zdobędziesz większą liczbę fanów, zwiększysz ich lojalność i zaangażowanie, zbudujesz świadomość marki, dowiesz się, co użytkownicy myślą o Twoich produktach, co w konsekwencji spowoduje zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i usług.

0
Ludzi na świecie korzysta z social mediów
0
Dziennie korzystamy z mediów społecznościowych
0
Polaków korzysta z mediów społecznościowych

Co daje obecność w Social Media?

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do budowy zaangażowanej społeczności wokół Twojej marki!

Zaangażowanie większej ilości fanów

null

W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych jest coraz bardziej istotna. Firma podejmując działania w Social Media staje się bliższa ludziom i angażuje grupy użytkowników. Tym kanałem komunikacji dociera do zdecydowanej większości potencjalnych klientów, aby nie tylko zaprezentować ofertę, ale przede wszystkim zbudować z nimi stałą więź

Poznanie opinii klientów

null

Media społecznościowe doskonale skracają dystans pomiędzy klientem a biznesem. Pozwalają na natychmiastową komunikację pomiędzy firmami i ich klientami, dzięki czemu możesz dowiedzieć się co klienci myślą o Twojej ofercie. Uzyskanie tej wiedzy pozwoli Ci dostosować produkty i usługi do potrzeb klientów, w wyniku czego poprawisz wyniki sprzedaży.

Budowanie wizerunku i marki

null

Media społecznościowe oferują szereg narzędzi do budowania marki. Sprawimy, że za sprawą aktywności w mediach społecznościowych Twoja firma będzie odbierana jako bardziej przyjazna Klientom. Zbudujemy atrakcyjny dla Twoich klientów profil, aby w szybkim czasie przyciągnąć ich uwagę tworząc pozytywny wizerunek firmy, a co za tym idzie zwiększyć ich zaufanie.

Wzrost ruchu na stronie

null

Prezentowane w mediach społecznościowych treści stwarzają użytkownikom doskonałą okazją do interakcji, a co za tym idzie do wizyty na Twojej stronie internetowej. Wartościowe treści, znacząco zwiększą ruch na Twojej stronie docelowej. Koszt dotarcia do użytkowników w mediach społecznościowych należy do jednego z najniższych, a zaangażowanie jest ogromne!

Reklama w mediach społecznościowych umożliwia również bardzo precyzyjne targetowanie, dzięki czemu dotrzesz z przekazem do ściśle zainteresowanych użytkowników

Nasze działania w social mediach

Jak pokazują liczne raporty obecnie coraz więcej użytkowników sięga do mediów społecznościowych w celu poszukiwania produktów lub usług. Internauci bardzo chętnie śledzą rozwój firmy w mediach społecznościowych, a przedsiębiorstwa komunikujące swoje działania są uznawane za bardziej wiarygodne. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do budowania długotrwałych relacji z klientami.

Dzięki nam zyskasz grono oddanych fanów.

Kampanie reklamowe

null

Od wielu lat tworzymy efektowne kampanie w social media. Doskonale wiemy jak zainteresować grupy klientów. Tworzone przez nas grafiki przyciągają wzrok, a reklamy angażują użytkowników. Wierzymy, że dzięki połączeniu kreatywności i analitycznego sposobu myślenia osiągniemy sukces, a nasze kampanie podbiją serca internautów.

Zarządzanie profilami firmy

null

Pomożemy Ci stworzyć atrakcyjny profil Twojej marki lub produktu w dopasowanych do Twojej branży kanałach komunikacji. Dzięki doświadczeniu moderujemy społeczność i przeprowadzamy dyskusje w sposób, który sukcesywnie angażuje użytkowników. Zbudujemy zaangażowanie Twoich fanów, które przekształci się w działania zakupowe.

Tworzenie kreacji

null

Nasi specjaliści stworzą angażujące treści dla obserwujących Twoją markę fanów. Zadbamy, aby treści dotarły do Twoich odbiorców. Zamienimy Twoich internetowych fanów w realnych klientów. W ramach naszej działalności zadbamy o Twoją firmę w mediach społecznościowych, zbudujemy jej wizerunek i trwałe relacje z klientami.

Wydarzenia

null

Wydarzenia w mediach społecznościowych są u są niezwykle pomocne przy promowaniu i zwiększaniu zasięgów różnego rodzaju eventów. Stworzymy dla Ciebie wydarzenie, które zbierze określoną przez Ciebie ilość audytorium. Pomożemy Ci w promocji zróżnicowanych akcji o równie zróżnicowanych tematykach. Dzięki czemu dotrzesz do nowych klientów i wykreujesz pozytywny wizerunek marki w sieci.

Sesje fotograficzne

null

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne i przykuwające uwagę zdjęcia na potrzeby fanpage’a. Dokładnie wiemy jaki rodzaj zdjęć jest atrakcyjny dla użytkowników. Wykonywane przez nas fotografie są niezwykle starannie przygotowane – dbamy o każdy element kompozycji tak, aby jak najlepiej spełniała swoje zadanie marketingowe

Filmy reklamowe

null

Obecnie przekaz wideo jest jednym z najatrakcyjniejszych dla użytkowników form przekazu. Dlatego, aby skutecznie dotrzeć z przekazem reklamowym do Twoich klientów stworzymy dla Ciebie atrakcyjne filmy, które w skuteczny sposób przykują uwagę i zachęcą do zakupu.

Działamy w wielu miejscach

FACEBOOK

null

Świetne narzędzie do budowania świadomości Twojej marki. Od razu skonfigurujemy też menadżera firmy oraz wdrożymy piksel Facebooka na Twojej stronie.

INSTAGRAM

null

Medium, w którym obrazem oraz dobrze dobraną kreacją można zdziałać cuda. Coraz większą uwagę w reklamach na Instagramie kierujemy do „Stories„, które w niesamowity sposób przyciągają uwagę użytkowników.

MESSENGER

null

Brak dużej konkurencji w tym medium jest jego największym atutem. Prawdziwa maszyna do pozyskiwania klientów w modelu subskrypcyjnym (jak e-mail marketing). Dzięki dobrze napisanym przez nas botom, potrafimy niemal automatycznie ustawiać kolejki po Twoje produkty.

YOUTUBE

null

Strona na której celowo przychodzą potencjalni odbiorcy, aby masowo konsumować treści (również te długie). To świetne medium społecznościowe, dzięki któremu zbudujemy zaufanie do Twojej marki.

LINKEDIN

null

Platforma społecznościowa skupiająca ponad 550 milionów profesjonalistów z różnych branży na całym świecie. Zbudujemy markę Twojej firmy jako eksperta w dziedzinie w której działasz.

TWITTER

null

Mający ponad 300 milionów użytkowników jest głównie medium dla osób pragnących być na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Dzięki real-time marketing możemy dotrzeć do aktywnych klientów, którzy szybko podejmują decyzje zakupowe.

Każda firma w mediach społecznościowych ma inne potrzeby dlatego dopasujemy konkretne działania pod Twoją indywidualną sytuację. Zapytaj, to nic nie kosztuje.

Facebook Ads

null

Facebook jest największym portalem społecznościowym na świecie. W Polsce ma około 16 mln aktywnych użytkowników, co czyni z niego atrakcyjną platformę marketingową. Dlatego od wielu lat aktywnie wykorzystujemy potencjał tego medium prowadząc skuteczne kampanię reklamowe na Facebooku. Z naszą pomocą niewielkim kosztem dotrzesz do ściśle określonej grupy docelowej.

ANALIZA GRUPY DOCELOWEJ

null

Facebook Ads oferuje wiele możliwości targetowania użytkowników, ze względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania i wiele innych cech. Dzięki czemu dotrzesz z przekazem reklamowym tylko do osób ściśle zainteresowanych Twoją ofertą!

PRZYGOTOWANIE KAMPANII

null

Pomożemy Ci stworzyć atrakcyjny dla użytkowników spersonalizowany przekaz reklamowy. Stworzymy atrakcyjne i przyciągające uwagi grafiki, które zwielokrotnią Twoją sprzedaż i zwiększą rozpoznawalność marki.

OPTYMALIZACJA

null

Bazując na uzyskiwanych wynikach naszych działań, będziemy stale optymalizować kampanie, tak aby zapewnić Ci, jak największy zwrot z inwestycji. Rezultaty naszych działań będą na bieżąco raportowane, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dokonałeś dobrej inwestycji!

Ile to kosztuje?

null

Dostosowujemy budżet reklamowy do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Klienta.

Dzięki czemu sam decydujesz ile chcesz przeznaczyć na kampanie. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnej modyfikacji budżetu , co daje Ci pełną elastyczność.

ZAPYTAJ O OFERTĘ