WYDRUKI MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH

Drukowane materiały reklamowe pozwalają szybko i skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, pomagają budować świadomość marki i w estetyczny sposób prezentują ofertę firmy.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne, aby przykuć uwagę klientów, od estetycznych ulotek i wizytówek po katalogi na ekologicznym papierze. Wszystkie typy realizowanych przez nas druków są najwyższej jakości. Nasi doświadczeni graficy zadbają o odpowiednie przygotowanie materiałów do druku.

Wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej i najwyższej klasy sprzęt, umożliwiają nam realizację nawet najbardziej zaawansowanych prac drukarskich.

W czym możemy Ci pomóc?

DRUK CYFROWY

null

Druk cyfrowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku potrzeby druku materiałów promocyjnych w małych ilościach. Cyfrowa forma druku daje nieograniczone możliwości łatwej personalizacji oraz umożliwia wykonanie zlecenia w w ekspresowym tempie. Ten typ druku idealnie sprawdzi się w produkcji m.in. broszur, katalogów, folderów, ulotek, czy papierów firmowych.

DRUK OFFSETOWY

null

Druk offsetowy to stosunkowo tania technika druku, która umożliwia uzyskanie bardzo dużej ilości odbitek pod warunkiem dużych nakładów. Dlatego technikę druku offsetowego rekomenduje się przy produkcji wysokonakładowej, powtarzalnej i wysokojakościowej. Druk offsetowy daje większe możliwości operowania kolorami – oprócz standardowej palety kolorystycznej CMYK również specjalne określone kolory Pantone. Ta technika zapewnia zdecydowanie lepszy stosunek ceny do ilości przy dużych nakładach. Druk offsetowy oferuje znacznie więcej formatów papieru niż druk cyfrowy.

USZLACHETNIANIE DRUKU

null

Pozwala do zwykłego druku dodać pewne specyficzne cechy, które zwiększają wytrzymałość oraz odporność na czynniki środowiskowe produktu. Uszlachetnienie druku sprawi, że nawet zwykły projekt ulotki nabierze wyjątkowego charakteru. Tłoczenie, kaszerowanie czy foliowanie to tylko niektóre sposoby na wzmocnienie waloru wydrukowanego projektu i dodanie estetyki finalnemu efektowi.

Co możemy dla Ciebie wydrukować?

PLAKATY

null

Kolorowe plakaty są skutecznym sposobem reklamy i przekazywania ważnych informacji. Oferujemy największy wybór formatów oraz gramatur plakatów. Gwarantujemy najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości wydruku oraz szybkie terminy realizacji.

ULOTKI

null

Ulotki stanowią najpopularniejszą formę reklamy w każdej branży. Oferujemy Państwu duży wybór formatów ulotek i gatunków papieru. Drukujemy ulotki z możliwością ich składania i dwustronnym drukiem w głębokim kolorze. Nowoczesne technologie drukarskie i profesjonalny sprzęt zapewniają Państwu najwyższej jakości wydruk ulotek reklamowych w najkorzystniejszych cenach. Nasi graficy zatroszczą się o stworzenie ciekawego projektu, który znacząco podniesie ich atrakcyjność i zwiększy skuteczność oddziaływania.

WIZYTÓWKI

null

Doskonale wiemy jak istotną funkcję w procesie prezentacji pełnią wizytówki. Odzwierciedlają one charakter swojego właściciela i odgrywają kluczową rolę w procesie budowania wizerunku. Jesteśmy świadomi ich znaczenia dlatego w przypadku każdego zamówienia przykładamy uwagę do najdrobniejszych detali. Oferujemy Państwu druk wizytówek składanych lub pojedynczych, lakierowanych na całej powierzchni lub selektywnie. Druk wizytówek odbywa się na wysokiej jakości maszynach drukarskich, co daje Państwu gwarancję najwyższej precyzji druku, z wiernym odwzorowaniem każdego, nawet najmniejszego detalu.

FOLDERY

null

Foldery stanowią wizytówkę każdej firmy. Są doskonałą formą promocji w trakcje eventów branżowych czy spotkań biznesowych. Drukowane na wysokiej jakości papierze kredowanym, będą w atrakcyjny sposób prezentować Państwa ofertę i przyczynią się do budowy profesjonalnego wizerunku firmy. Oferujemy wydruk folderów w dowolnym formacie i o dowolnej liczbie stron. Pełna gama kolorów o głębokim nasyceniu, szybkie terminy realizacji zleceń i najlepszy stosunek jakości do ceny – to tylko niektóre z wielu zalet, oferowanych przez naszą drukarnię.

KATALOGI

null

Katalogi pełnią istotną funkcję w promocji każdej firmy. Stanowią podstawowy materiał promocyjny do prezentowania oferty firmy. Od wielu lat wykonujemy druk kolorowych katalogów dla firm z różnych branż, którym zależy na posiadaniu dobrze wykonanego i niesztampowego katalogu. Oferujemy bardzo duży wybór formatów, gramatury i rodzajów papieru. Wychodząc na przeciw Twoim proponujemy kompleksową usługę obejmującą nie tylko wydruk, ale również stworzenie projektu graficznego katalogu.

ETYKIETY

null

Dobry produkt powinien być rozpoznawalny, a wysokiej jakości etykiety pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. To etykiety decydują o atrakcyjności wizualnej produktu. Doskonale o tym wiemy dlatego drukujemy etykiety najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne rozwiązania etykietowania dla wszystkich branż.

Dlaczego warto nas wybrać?

ZAUFAJ NAM

null

Niezależnie od wielkości Twojego zamówienia, traktujemy każdego klienta tak samo w profesjonalny sposób. Od projektu do druku, dbamy o Twoje zamówienie. Dobierzemy drukarnie, która najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. W ciągu 24 h odpowiemy na Twoją wiadomość oraz wycenimy zamówienie.

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS

null

W gąszczu drukarni i różnorakich ofert będziemy Twoim doradcą. W odpowiedzi na Twoje wymagania przeanalizujemy wszystkie dostępne oferty na rynku oraz wybierzemy tą, która najlepiej spełnia oczekiwania Twojej firmy.

WYBIERZ PEWNOŚĆ

null

Wybierając nasze usługi masz pełne wsparcie profesjonalistów oraz pewność, że zlecenie zostanie dostarczone na czas. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w Polsce.

Nasze realizacje

ZAPYTAJ O OFERTĘ