SKLEPY INTERNETOWE

Z roku na rok liczba internautów korzystających ze sklepów on-line gwałtownie wzrasta, co sprawia, że niezależnie od tego co sprzedajesz e-commerce pozwoli Ci sprzedawać znacznie więcej! Niski wkład własny, automatyzacja sprzedaży, brak konieczności zatrudnienia pracowników, możliwość dotarcia do klientów na całym świecie – to tylko niektóre korzyści, jakie gwarantuje Ci otworzenie własnego e-sklepu.

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi specjalistami co sprawia, że wdrażane przez nas projekty sklepów są tworzone zgodnie z najnowszymi standardami, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Lata doświadczenia sprawiły, że doskonale znamy zarówno potrzeby właścicieli sklepów w obrębie przyjaznego zarządzania sklepem oraz integracji z systemami zewnętrznymi, jak i klientów, dla których projektujemy łatwe w użytkowaniu sklepy internetowe.

0
Internautów w Polsce
0
Polaków kupuje online

Tworzone przez nas projekty sklepów są zoptymalizowane pod kampanie reklamowe i pozycjonowanie, co sprawia, że szybciej i skuteczniej dotrzesz do swoich klientów.

Czym wyróżniają się nasze sklepy

Projektowanie sklepu w oparciu o UX

null

Przygotujemy dla Ciebie unikalny i atrakcyjny layout graficzny, który będzie się wyróżniał wysoką użytecznością na tle Twojej konkurencji.
Doskonale znamy zachowania konsumentów online i wiemy jak zaprojektować sklep, w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze efekty. Nasze projekty sklepów internetowych charakteryzują się intuicyjnością, funkcjonalnością i są przyjazne dla użytkowników. Wiemy, że Twój sklep będą odwiedzać również użytkownicy smartphonów, dlatego każdy projekt realizujemy w technologii responsywnej. Spójny projekt graficzny wraz z przyjaznym układem stron to klucz do generowania wysokich zysków.

Optymalizacja i obsługa sklepu

null

Świat zmienia się w zawrotnym tempie. Sklepy, które były dostosowane do warunków rynkowych 5 lat temu, są już stare. Dlatego będziemy na bieżąco optymalizować Twoją stronę pod względem m.in. oprogramowania, użyteczności, czy wymagań co do wyszukiwarek. Od momentu wdrożenia sklepu gwarantujemy opiekę techniczną i świadczymy usługi wsparcia postsprzedażowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań lub razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących funkcjonowania sklepu i jego panelu administracyjnego.

Marketing i rozwój sklepu

null

Nawet najlepiej stworzony sklep internetowy, nie ma szans zaistnieć bez dobrze przemyślanej strategii marketingowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w procesach projektowania sklepów internetowych, stawia nas na pozycji godnych zaufania ekspertów. Pomożemy Ci rozreklamować Twoje produkty w głównych punktach styku z klientami. Do najpopularniejszych z nich należą social media i wyszukiwarka Google, w których od wielu lat realizujemy efektywne kampanie marketingowe.

Platformy, które obsługujemy

Wybór oprogramowania sklepu jest najważniejszą decyzją, jaką musi podjąć każdy inwestor, rozpoczynający swoje działania w świecie e-commerce. Platformy sklepów stanowią ich fundament – od nich zależy stabilność i bezpieczeństwo sklepu. Odpowiednie oprogramowanie to takie, które jest dopasowane do potrzeb Klienta, dlatego powinno być elastyczne. Bazując na naszym doświadczeniu pomożemy Ci dobrać platformę sklepu tak, aby jak najlepiej odpowiadała na potrzeby Twojego biznesu.

Obecnie obsługujemy

MAGENTO

null

PRESTASHOP

null

WOOCOMMERCE

null

Po ukończeniu prac nad Twoim sklepem nie pozostawimy Cię samemu sobie. Możesz liczyć na nas w sprawach technicznych, gwarantujemy, że usuniemy ewentualne błędy oraz udzielimy Ci niezbędnego wsparcia w obsłudze panelu administracyjnego.

Ile to kosztuje?

null

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi programistami, projektantami i grafikami, którzy optymalizują sklepy zgodnie z potrzebami kampanii.

ZAPYTAJ O WYCENĘ