TWORZENIE STRON WWW

Angażująca użytkowników strona internetowa to klucz do sukcesu firmy.

Liczne raporty udowadniają, że użytkownicy chętniej wybierają te produkty, z których ofertą mogą dokładnie zapoznać się na stronie internetowej. Od dobrze wykonanej strony zależy również powodzenie kampanii marketingu online, ponieważ to na nią trafia klient ze wszystkich źródeł.
Dlatego tak ważne jest, aby optymalnie zaprojektowana strona www zamieniała użytkowników w klientów.

Nasi projektanci posiadają wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron, które są nie tylko funkcjonalne i zoptymalizowane pod działania SEM, SEO i w mediach społecznościowych, ale również przyjazne użytkownikom. A co za tym idzie spełniają wszystkie swoje cele i zdecydowanie wyróżnią Twoją Firmę na tle konkurencyjnych witryn internetowych.

Jak działamy?

Proces tworzenia stron www jest niezwykle złożony i wymaga specjalistycznych umiejętności oraz doświadczenia na każdym etapie jego realizacji.

ANALIZA OFERTY, KONKURENCJI I BRANŻY

null

Tworzone przez nas strony internetowe są oparte na systemie zarządzania WordPress, który jest niezwykle łatwy w użyciu i bardzo elastyczny. Intuicyjność, funkcjonalność i łatwość obsługi – to główne powody dla których WordPress jest tak popularny.
Nauczymy Cię samodzielnie obsługiwać stronę, dzięki czemu bez wysiłku będziesz w stanie dokonywać w niej wszelkich modyfikacji.

PROJEKT STRUKTURY I ZAWARTOŚCI

null

W oparciu o uzyskane dane tworzymy projekt struktury strony i określamy jest zawartość merytoryczna. Na tym etapie projektujemy mapę podstron i system nawigacji. Nasze projekty zawsze mają unikatowy charakter, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji i przykuje uwagę Twoich klientów.

UX CZYLI FUNKCJONALNOŚĆ

null

Kolejnym krokiem jest zaprojektowanie funkcjonalności strony. Podstawę do naszych projektów stron internetowych stanowi UX, co daje Ci pewność, że stworzona przez nas strona będzie przyjazna dla użytkowników.

WYKONANIE STRONY

null

Na podstawie zaakceptowanego przez Państwa projektu tworzymy unikalne zaprojektowany serwis, który opowiada historię marki i gwarantuje łatwą obsługę użytkownikom. W trakcie procesu tworzenia Klienci mają stały wgląd w postępy prac.

Dlaczego my?

Wykonujemy profesjonalne, responsywne strony internetowe o rozbudowanej strukturze i funkcjonalności. W pełni odzwierciedlamy indywidualne potrzeby firmy oraz jej klientów. Łączymy innowacyjne formy z przejrzystą i prostą nawigacją, dzięki czemu profesjonalnie zaprezentujesz swoją ofertę, a Twój przekaz trafi do klientów, którzy poszukują Twoich produktów lub usług.

CMS NA SYSTEMIE WORDPRESS

null

Tworzone przez nas strony internetowe są oparte na systemie zarządzania WordPress, który jest niezwykle łatwy w użyciu i bardzo elastyczny. Intuicyjność, funkcjonalność i łatwość obsługi – to główne powody dla których WordPress jest tak popularny.
Nauczymy Cię samodzielnie obsługiwać stronę, dzięki czemu bez wysiłku będziesz w stanie dokonywać w niej wszelkich modyfikacji.

KREACJE GRAFICZNE

null

Realizowane przez nas strony internetowe wyróżniają się nieszablonowymi projektami graficznymi. Duży nacisk kładziemy na estetykę oraz zachowanie wszelkich standardów UXUl. Dbamy o walidację kodu i optymalizujemy go pod kątem SEO czyli pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

NOWOCZESNY WYGLĄD

null

Responsywność strony internetowej jest obecnie koniecznością. Projektując strony dbamy o to, aby obsługa nawigacji była dostosowana do każdego rodzaju urządzenia. Dlatego użytkownik nie natrafi na problemy wynikające ze źle zaprojektowanych elementów, ograniczonych i dostosowanych tylko do ekranów komputerów stacjonarnych lub laptopów.

FUNKCJONALNOŚĆ

null

Dzięki przemyślanej, funkcjonalnej i łatwej w obsłudze stronie internetowej, zatrzymamy użytkowników dłużej na Twojej stronie, zwiększymy szanse na dokonanie konwersji oraz usprawnimy komunikację z klientami.

GWARANCJA DZIAŁANIA

null

Tworzymy zabezpieczenia w postaci regularnych aktualizacji i kopii zapasowych. Dzięki tym zabiegom masz pewność, że w przypadku ataku z zewnątrz strona zostanie przywrócona w krótkim czasie, bez uszczerbku na sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Ile to kosztuje?

null

Każdą stronę internetową charakteryzują inne elementy, odmienne technologie i zróżnicowane formy graficzne. Projektując stronę internetową tworzymy rozwiązania ściśle dostosowane dla Twojej firmy.

Dlatego każdy projekt wymaga omówienia i indywidualnej wyceny.
W celu wyceny projektu – skontaktuj się z nami!

Nasze realizacje

ZAPYTAJ O OFERTĘ