Szkolenie Ad Grants

Naucz się samodzielnie zarządzać kontem reklamowym Google Ads i efektywnie wykorzystywać środki przyznane w ramach grantu Google. Zapisz się na dedykowane szkolenie, podczas którego dowiesz się, jak skonfigurować kampanie, maksymalnie wykorzystać potencjał programu oraz na co uważać, by spełnić jego warunki.

W ramach programu Google Ad Grants, organizacja non-profit otrzymuje 10 000 dolarów miesięcznie w formie budżetu reklamowego, który może przeznaczyć na reklamę tekstową Google Ads. Grant przyznawany jest na czas nieokreślony, natomiast kampanie muszą spełniać konkretne warunki, aby konto nie zostało zawieszone.

Program jest doskonałym rozwiązaniem dla organizacji, które bez budżetu reklamowego mogą promować swoją działalność w wyszukiwarce Google. Wykorzystując miesięczny budżet 10 000 USD (czyli około 40 000 PLN) masz możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców i jednocześnie darczyńców, którzy jeszcze nie słyszeli o Twojej misji.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie Google Ad Grants?

Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim przedstawicielom organizacji non-profit, którzy chcą samodzielnie zacząć tworzyć kampanie reklamowe w Google Ad Grants.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Program szkolenia jest idealnie dopasowany do potrzeb Twojej organizacji. Pracujemy tylko na podstawie Twojej strony i tworzymy strategię dla usług, które chcesz promować. Podczas szkolenia skonfigurujesz gotowe kampanie reklamowe, które mogą już być uruchomione podczas trwania szkolenia. Będziemy działać krok po kroku, wprowadzając zmiany wprost na Twoim koncie reklamowym. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia oraz checklistę ułatwiającą dalsze zarządzanie kontem.

W trakcie szkolenia specjalista Google Ads będzie mógł odpowiedzieć na Twoje pytania i wyjaśnić najważniejsze kwestie związane z planowaniem i wdrażaniem kampanii reklamowych w Google Ads.

Tempo zajęć będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Całe szkolenie możemy podzielić na kilka spotkań, podczas których będziemy również analizować już wprowadzone zmiany.

Dzięki szkoleniu zyskasz wiedzę jak:

Posługiwać się platformą Google Ad Grants

null

Posługiwać się Plannerem słów kluczowych

null

Dobierać właściwe słowa kluczowe

null

Dodawać reklamy i ich rozszerzenia

null

Tworzyć plan kampanii i strukturę konta

null

Śledzić konwersje

null

Analizować wyniki i optymalizować kampanie

null

Ponadto poznasz zasady i ograniczenia programu oraz dowiesz się co robić aby nie doprowadzić do zamknięcia konta.

Dzięki Google Ad Grants niewielkim kosztem, po otrzymaniu akceptacji przez Google, można skonfigurować i uruchomić kampanię. Chcesz zaoszczędzić więcej środków i efektywnie wykorzystać przyznany budżet reklamowy? Skorzystaj ze wsparcia naszych specjalistów i naucz się samodzielnie zarządzać kampaniami, pozyskując wartościowy ruch na stronie Twojej organizacji.

ZAPYTAJ O OFERTĘ