Kampanie Google Ads

Dzięki kampaniom reklamowym Google Ads, szybko zaistniejesz w wynikach wyszukiwania i wygenerujesz większą sprzedaż. Zwiększysz świadomość marki, skutecznie dotrzesz do wyselekcjonowanej grupy docelowej, przez co zdobędziesz nowych Klientów.

W kampaniach Google Ads to Ty decydujesz o tym, jaką kwotę przeznaczysz na dzienny budżet i ile wyniesie maksymalny koszt kliknięcia za link. Zwiększymy sprzedaż w Twojej firmie dzięki elastycznym kampaniom reklamowym, gdyż reklama zostanie wyświetlona dokładnie tam, gdzie klienci poszukują usług i produktów, które oferujesz.

Prowadzimy wszystkie typy kampanii Adwords – zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Dostosowujemy strategie do rodzaju biznesu, zwiększamy przychody i maksymalizujemy efekty. Oferujemy kompleksową obsługę, regularne monitorowanie efektów i bieżącą optymalizację kampanii w celu stałego podnoszenia efektywności.

Nasza agencja posiada status Partnera Google. Powierzając nam prowadzenie kampanii swojej firmy, możesz mieć pewność, że nie tylko posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie linków sponsorowanych, ale także zapewniamy naszym Klientom wzrost przychodów oraz stale powiększamy ich grono w zakresie korzystania z tej usługi.

KONTAKT

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas!

Kniaźnina 12 lok. 105
31-637 Kraków

+48 602 311 003

zespol@3-a.eu

Menu