BONY NA CYFRYZACJĘ

Celem dotacji na cyfryzację firmy jest załagodzeniu skutków wystąpienia pandemii COVID-19. Ponadto ich zadanie sprowadza się do ograniczenia ryzyk gospodarczych i społecznych, powstałych na skutek pandemii, a także zmian technologicznych. Bon na cyfryzację jest bezzwrotnym dofinansowaniem, pochodzącym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Wsparcie jest skierowane do przedsiębiorstw, które są nastawione na rozwój w kierunku cyfryzacji.

W jakim celu przyznaje się bony na cyfryzację?

Cel programu sprowadza się do tworzenia warunków efektywnego działania mikro-, małych oraz średnich firm w obliczu wystąpienia sytuacji kryzysowych, np. pandemii COVID-19, ale także po ich ustaniu. Dotacje na cyfryzację firmy przeznaczone są dla projektów, które mają wprowadzić nowe lub udoskonalić procesy dzięki wykorzystaniu technologii IT. Ponadto mogą obejmować wdrożenie innowacji produktowej, która jest związana z wprowadzaną innowacją procesową. Bony na cyfryzację są dedykowane branżom szczególnie dotkniętym negatywnymi skutkami pandemii. Łączna suma środków przeznaczonych na ten projekt wynosi 110 mln PLN!

Na co można przeznaczyć środki z 6.2 Bon na cyfryzację?

Zakup usług programistycznych lub/i oprogramowania gotowego, także w formie licencji, (z wyjątkiem standardowego oprogramowania biurowego czy księgowego) by opracować lub wdrożyć rozwiązania cyfryzacyjne

Zakup środków trwałych, maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego lub powiązanego z przesyłem, magazynowaniem danych, środków niskocennych, lub usług doradczych (branżowych, technologicznych, biznesowych, prawnych) lub szkoleniowych, aby wprowadzić rozwiązania cyfryzacyjne.

Usługi i zakupy pozyskane z bonów na cyfryzację powinny być konieczne do stworzenia, wprowadzenia lub wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego w danym przedsiębiorstwie.

Co zyskujesz, posiadając bony na cyfryzację?

Dzięki dotacjom na cyfryzację firmy jesteś w stanie:

• Zwiększyć efektywności we współpracy z klientami
• Wprowadzić do oferty nowych lub udoskonalonych produktów
• Usprawnić procesy wewnętrzne.

Ponadto jesteś w stanie rozwijać swoją działalność i wprowadzać innowacyjne rozwiązania marketingowe, które zoptymalizują ruch na Twojej stronie internetowej oraz przyczynią się do pozyskiwania nowych klientów.
W ramach usług, które możesz sfinansować ze środków z bonów na cyfryzację, zapewniamy:

• Działania SEO,
• UX design,
• Prowadzenie kampanii w Social Mediach,
• Optymalizacja i Tworzenie stron internetowych.

i wiele innych działań, które zwiększą sprzedaż i poprawią procesy wewnętrze w Twojej firmie.

Zastanawiasz się, w jaki sposób zdobyć bony na cyfryzację? Nie musisz o nic się martwić – pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie na rozwój Twojej firmy. Z naszą pomocą bez przeszkód będziesz w stanie wdrażać innowacyjne technologie do swojego przedsiębiorstwa.
Skontaktuj się z nami i uzyskaj bon na cyfryzację dla swojej firmy!