Filmy reklamowe

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny spot reklamowy, nakręcimy reportaż z eventu oraz wszelkiego rodzaju filmy korporacyjne. Udokumentujemy także najważniejsze wydarzenia z Twojego życia. Wykonujemy filmy reklamowe, które wspomogą Twoją sprzedaż i komunikację z klientami.

Zamieszczenie na stronie internetowej filmu to sposób na atrakcyjne przedstawienie historii firmy, oferowanych przez nią usługi oraz sposobu jej działania. Profesjonalne filmy reklamowe to możliwość dotarcia do ogromnej liczby internautów i zwiększenia rozpoznawalności firmy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie, dzięki któremu możemy zapewnić wysoką jakość obrazu i dźwięku. Bogate zaplecze techniczne pozwala zachować płynność obrazu wraz z pełną stabilizacją filmowanej sceny. Starannie wybieramy najlepsze ujęcia i przy pomocy specjalistycznych programów do edycji filmów łączymy je w całość.

Nasze produkcje to nie tylko najwyższej jakości obraz i dźwięk, to przede wszystkim ciekawie opowiedziane historie, które ogląda się z przyjemnością.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży fotograficznej.

Nasze usługi to najwyższej jakości zdjęcia, które pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej firmy i pomogą Ci w sprzedaży. Profesjonalna fotografia reklamowa to podstawa Twojego sukcesu marketingowego.

KONTAKT

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas!

Kniaźnina 12 lok. 105
31-637 Kraków

+48 602 311 003

zespol@3-a.eu

Menu